A KÖVET Egyesület a Fenntartható Gazdaságért projektasszisztenst keres kaposvári munkavégzésre

KÖVET Egyesület a Fenntartható Gazdaságért, a fenntartható fejlődés mellett elkötelezett projektasszisztens munkatársat keres kaposvári munkavégzésre.

Bővebb információ és jelentkezés: http://kovet.hu/allashirdetes/

Feladatok

  • projektekkel kapcsolatos operatív ügyintézés,
  • projektvezető munkájának támogatása,
  • szakmai anyagok összeállítása,
  • kapcsolattartás a projektek szakmai megvalósítóival,
  • egyéb adminisztrációs és szervezési feladatok.

Elvárások

  • közép- vagy felsőfokú végzettség,
  • igényes, pontos, megbízható munkavégzés,
  • határozott, dinamikus személyiség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office, Word, Excel, Power Point, Google alkalmazások),
  • jó problémamegoldó képesség, rugalmasság,
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • azonnali munkakezdés,
  • pályakezdők és GYES-ről visszatérők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • változatos és felelősségteljes feladatok, folyamatos kihívások,
  • szakmai fejlődési lehetőségek,
  • támogató környezet fiatalos és dinamikus csapatban,
  • kapcsolatépítési lehetőség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!