Csoportvezető pozícióban álláslehetőség Kisgyalánon

F.G.RÁKÓ Kft.
Kaposvár
2019. 02. 04.

Álláshirdetés

AGRÁR termelésvezető

2400 hektáron gazdálkodó osztrák tulajdonú mezőgazdasági üzem 19 fős csapatába csoportvezetőt keres.

Feladatok:

  • Szántóföldi munkák szervezése és lebonyolíttatása (6 fő beosztottal)
  • Adminisztáció
  • Hivatali ügyintézések

Szükséges képzettségek, készségek:

  • Német- vagy angol nyelv ismerete
  • Agrár végzettség
  • Nagyüzemi tapasztalat
  • Vető-, betakarító- és permetezőgépek ismerete
  • Műszaki érzék
  • Jó szervezőkészség, precizitás
  • Problémamegoldó képesség

Fizetés:

  • Bruttó 700.000,- Ft/hó
  • Növényorvosi szakképesítés (= magasabb alapfizetés)
  • 13. és 14. havi fizetés + célprémium
  • Pick-Up szolgálati jármű (magánhasználatra is)

Jelentkezését önéletrajzzal és motivációs levéllel február 27-ig várjuk!

Elérhetőségek:

  • F.G. Rákó Kft. 7279 Kisgyalán, Központi major 2.;
  • E-mail: "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Tel: 06 82 374-133 vagy 06 70 674 7467  - Deres Tímea

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos