PLC technikus munkakörben álláslehetőség Kaposváron

Az Ardagh Cégcsoport piacvezető a fém és az üveg csomagolóeszköz gyártás területén. Termékeit a világ legnagyobb fogyasztói márkái számára a 22 országban található 108 gyártóüzemében több mint 23,000 alkalmazott készíti.

A cégcsoport szennai gyára - az Ardagh Aluminium Packaging Hungary Kft - munkatársat keres

PLC TECHNIKUS

munkakörbe

Feladatok:

  • a gyártósorok elektronikai és szoftveres karbantartása (PLC)
  • elektronikai rendszerek felállítása, felügyelete
  • felmerülő hibák diagnosztizálása és elhárítása
  • tervszerű megelőző karbantartások elvégzése
  • termelés támogatása
  • mérnökség által kiadott feladatok elvégzése
  • dokumentációk elkészítése
  • esetenkénti üzemzavar elhárításában aktív részvétel

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú (villamos, elektrotechnikus vagy IT) végzettség
  • PLC  programozásban szerzett tapasztalat (Siemens)
  • műszaki gondolkodásmód
  • stressztűrő képesség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • terhelhetőség
  • Office programok ismerete

Előnyt jelent:

  • angol nyelv ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatási csomag és prémiumrendszer
  • munkába járás költségének térítése
  • lakhatás támogatás
  • multinacionális munkakörnyezet kínálta folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kaposvár közvetlen szomszédságában egy kimagasló technológiát működtető professzionális csapathoz való csatlakozás

Magyar nyelvű szakmai bemutatkozását a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos