Az Ardagh Aluminium Packaging Hungary Kft.-hez munkatársat keresünk szerszámkészítő munkakörbe

Az Ardagh Cégcsoport piacvezető a fém és az üveg csomagolóeszköz gyártás területén. Termékeit a világ legnagyobb fogyasztói márkái számára a 22 országban található 108 gyártóüzemében több mint 23,000 alkalmazott készíti.

A cégcsoport szennai gyára - az Ardagh Aluminium Packaging Hungary Kft - munkatársat keres

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • alkatrészek vagy szerszámok legyártása alkatrészrajz és technológiai utasítás alapján
  • kissé elhasználódott szerszámok felújítása, javítása
  • forgácsoló gépek (pl. eszterga, síkköszörű gép) szakszerű használata

Elvárások:

  • középfokú végzettség (szakmunkásképző)
  • forgácsoló végzettség (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • CNC forgácsolási ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatási csomag és prémiumrendszer
  • munkába járás költségének térítése
  • lakhatás támogatás
  • multinacionális munkakörnyezet kínálta folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kaposvár közvetlen szomszédságában egy kimagasló technológiát működtető professzionális csapathoz való csatlakozás

Magyar nyelvű szakmai bemutatkozását a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos