Pénzügy, számvitel, kontrolling

Mérlegképes könyvelő munka Kaposváron részmunkaidőben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
2018. 11. 22. 22:21

Mérlegképes könyvelőt keresek 4 órás munkarendben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
  • Bevallások teljes körű elkészítése, ellenőrzése
  • Zárási feladatok elvégzése, az éves beszámoló elkészítése
  • Elemzések elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Regisztrált Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat teljes körű könyvelőként
  • Megbízhatóság, precíz, önálló munkavégzés

Jelentkezés a leurocom2018@gmail.com email címen.