Angol / német nyelvű cikkíró kollégákat keresünk Kaposvár és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár és környéke
2018. 09. 24. 19:50

Dinamikusan fejlődő, fiatalos lendületű csapatunkba keresünk angol, illetve német nyelvű cikkírókat főállásban, akár otthonról végezhető munkakörben.

A jelentkezőknek elég egy nyelvet kiválóan használni.

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol vagy német anyanyelvi nyelvtudás, vagy felsőfokú nyelvvizsga
  • Angol vagy német nyelv hibátlan írásbeli használata
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Teherbírás
  • Alapvető MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Kizáró tényező: egyéb munkaviszony, aktív hallgatói jogviszony (esti és passzív hallgatói jogviszony megengedett)

Főbb feladatok:

  • Cikkek írása
  • Ötletes témák kitalálása és kidolgozása
  • Vezetők által kijelölt napi feladatok elvégzése

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, kellemes munkahelyi légkör

A jelentkezők kérjük írjanak egy rövid bemutatkozót magukról és egy összefoglalót az adott nyelven megszerzett nyelvvizsgáikról, egyéb szerzett tapasztalataikról.

Munkába állás várható kezdete:

  • 2018. október

Jelentkezni: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a cikkirok01@gmail.com email címre.