Sorvezető munkalehetőség Kaposváron a Fusetech Kft.-nél

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár és környéke
2018. 07. 23. 09:02

A kaposvári Fusetech KFT. az alábbi munkakörbe keresi új munkatársát termelő területre:

Sorvezető

Vállalatunk a túláramvédő biztosító betétek európai kulcsgyártója, több, mint 25 éves tapasztalattal.

Feladatok:
• Részt vesz a termelési folyamatban és biztosítja annak folyamatosságát a számára kijelölt gyártósorokon
• A gyártósorokon munkát végző operátorok, gépbeállítók munkájának közvetlen irányítása, szervezése
• Munkarendelések kezelése
• Kiszállításokkal kapcsolatos problémák megoldása, prioritások kezelése
• Kapcsolattartás társterületekkel, műszakvezetőkkel, mérnökséggel, minőségüggyel
• A kijelölt munkaterületen gondoskodni a munkabiztonsági szabályok betartásáról
• A gyártó területen biztosítani a folyamatos rendet, illetve tisztaságot
• Napi riportok elkészítése

Pályázati feltételek:
• Középfokú végzettség (érettségi előny)
• Számítógép felhasználói szintű kezelése (word, excel, outlook)
• Előnyt jelent a Termelés Monitor rendszer ismerete, valamint a széles körű termék/alkatrész ismeret
• Többműszakos munkarend vállalása
• Jó szervező- és kommunikációs készség
• Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség
• Pontos, precíz munkavégzés
• Előny: Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
• Stabil, nemzetközi vállalati háttér
• Széles körű juttatási csomag
• Cafeteria és bónusz juttatás havonta
• 13. havi fizetés
• Bejárás támogatása
• Dolgozói kedvezmények
• Munkaruházat (téli, nyári)
• Szakmai fejlődés
• Céges rendezvények

A munkavégzés helye:

  • Fusetech Kft. 7400 Kaposvár Guba Sándor u. 38.

Elérhetőség:

  • Tel.: 82/529-270

www.fusetech.hu

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az allas@fusetech.hu e-mail címen keresztül.