Adminisztráció, irodai munka

Kaposváron irodai adminisztrátor kollégát keresünk pénzügyi területre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
2018. 04. 16. 09:53

Egészségügyi Szolgáltató Kft. keres irodai adminisztrátort pénzügyi területre.

Feladatok:

  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása,
  • Iktatás,
  • Adatrögzítés,
  • Excel táblázatok kezelése,
  • Szkennelés,
  • Fénymásolás

Elvárások:

  • precíz munkavégzés,
  • számítógépes ismeretek,
  • megbízható,
  • csapatban és önállóan jó teljesítményt nyújtó

Sokrétű tevékenységünknek köszönhetően, a munkakör összetett, mely megkívánja a munkavállalótól a maximális megbízhatóságot és precizitást.

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

A feladatkör ellátása nem foglal magában telefon kezelési, ügyfél kapcsolati feladatokat.

Jelentkezését küldje az irodamedical1@gmail.com email címre.