Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő pozícióba munkalehetőség Kaposváron szakirányú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
2018. 03. 27. 09:52

Kaposvári Könyvelő irodába Könyvelő munkakörbe munkatársat keresünk

A munkakör betöltéséhez tartozó elvárások:
• mérlegképes könyvelői végzettség
• legalább 1 éves könyvelői gyakorlat
• számítógépes programok felhasználó szintű ismerete (word, exel, könyvelő programok)
• önállóan végzi munkáját a határidők és jogszabályok betartásával.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent,de nem feltétel:
KKV szektor könyvelésében szerzett tapasztalat
• adójogszabályok alkalmazás szintű ismerete a könyvelési munka során
• bérszámfejtési ismeretek

Amit kínálunk:
• teljes munkaidős foglalkoztatás,
• folyamatos fejlődési lehetőség
• lendületes, változatos, kihívásokkal teli munka
• a munkakörnek megfelelő biztos jövedelem

Jelentkezést, önéletrajzot az irodaimunkakaposvar@gmail.com e-mail címre várjuk!