Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Tolmács / Fordító munkakörbe cikkíró munkatársakat keresünk Kaposvár és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár és környéke
Fizetés: Bruttó 200000 - 220000 / Hónap
2018. 03. 22. 09:49

Angol és német nyelvű DIY (do it yourself) blogjainkra keresünk cikkírókat főállásban, napi 8 órás, otthonról végezhető munkakörben.

A jelentkezőknek elég egy nyelvet kiválóan használni.

Feladatok:

  • Cikkek írása
  • Ötletes témák kitalálása és kidolgozása

Elvárások:

  • angol és/vagy német anyanyelvi nyelvtudás, vagy felsőfokú nyelvvizsga
  • angol és/vagy német nyelv hibátlan írásbeli használata
  • Kreatív gondolkodás
  • Önálló munkavégzés
  • Teherbírás
  • Alapvető MS Office ismeretek

A jelentkezők kérjük küldjék el a cikkirok01@gmail.com email címre az önéletrajzukat és rövid motivációs levelüket, amelyben kitérnek a nyelvi ismereteikre és az adott nyelven szerzett tapasztalataikra.