Adminisztráció, irodai munka

Kaposvári Irodánkba keresünk adminisztrátor munkatársat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
2018. 03. 14. 08:56

Kaposvári Irodánkba keresünk adminisztrátort. Pályakezdők és gyakornokok jelentkezését is várjuk.

Akit keresünk:
• közgazdasági szakközépiskolai végzettség
• biztos és gyors gépírás
• számítógépes programok (word, excel) felhasználói szintű ismerete
• rugalmasság, ügyfélközpontúság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:
• pénzügyi- és számviteli ügyintézői végzettség
• társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
• irodai adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
• Könyvelői, bérszámfejtői tapasztalat

Amit kínálunk:
• teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
• szakmai kihívások és szakmai fejlődés
• lendületes, dinamikus, kihívásokkal teli munka
• biztos jövedelem

Jelentkezéseket (fényképes önéletrajzokat) a következő e-mail címre várjuk:
irodaimunkakaposvar@gmail.com