Pénzügy, számvitel, kontrolling

Kaposvári Irodánkba munkatársat keresünk könyvelő-bérszámfejtő asszisztens,adminisztrátor munkakörbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
2018. 03. 08. 11:32

Kaposvári Irodánkba munkatársat keresünk könyvelő- bérszámfejtő asszisztens, adminisztrátor munkakör betöltésére.

Akit keresünk:

  • közgazdasági szakközépiskolai végzettség
  • biztos és gyors gépírás
  • számítógépes programok (word, excel) felhasználói szintű ismerete
  • rugalmasság, ügyfélközpontúság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • pénzügyi- és számviteli ügyintézői végzettség
  • társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • irodai adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • szakmai kihívások és szakmai fejlődés
  • lendületes, dinamikus, kihívásokkal teli munka
  • biztos jövedelem

Jelentkezéseket (fényképes önéletrajzokat) a következő e-mail címre várjuk:
irodaimunkakaposvar@gmail.com