Kereskedelem, értékesítés

Webáruház csomag-összekészítő munkatársnak állás Kaposváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
Fizetés: Bruttó 138000 - 160000 / Hónap
2018. 03. 05. 17:13

Natúr kozmetikai termékeket forgalmazó webáruházunkba keresünk dolgozni vágyó munkatársat.

A kereskedelmi végzettség, és a natúr termékek iránti érdeklődés előnyt jelent. A munkavégzés helye Kaposvár.

Elvégzendő feladatok:

  • A webáruházba érkező, valamint telefonon, e-mailen leadott rendelések összekészítése.
  • Termékek, mennyiségek és árak precíz ellenőrzése.
  • Számlaírás, csomagok összeállítása, csomagcímkék készítése.
  • Megrendelők tájékoztatása e-mailen és telefonon.
  • A munkához kapcsolódó adminisztrációs és polcfeltöltési feladatok elvégzése.

Elvárás:

  • Érettségi és felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés.
  • Igényes a kezéből kiadott dolgokra.
  • Jó állóképesség és pozitív hozzáállás
  • Gyors tanulási képesség

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy 16 éve működő vállalkozásban
  • Megbecsülés
  • Fejlődési lehetőség és tapasztalatgyűjtés egy professzionális webáruházban
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezzen most, ha a hirdetés felkeltette az érdeklődését, és szeretne egy munka-szerető csapatban dolgozni.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel adhatja le az alábbi e-mail címen:

gokul.trade.kft@gmail.com