Kereskedelem, értékesítés

Értékesítő munkakörbe álláslehetőség Kaposváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
Fizetés: Bruttó 1 - 5 / Hónap
2018. 03. 05. 08:10

A Vodafone szerződéses partnere keres kollégákat az alábbi pozícióba:

Telekommunikációs Értékesítő

Számunkra nagyon fontos a kiemelkedő ügyfélélmény, ezért nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy az ügyfeleink mellett a kollégáink is maximálisan elégedettek legyenek. Hiszünk abban, hogy kiváló munkatársaink szakmai segítségnyújtásával ezt el tudjuk érni, hiszen mi minden nap törődünk az ügyfeleinkkel.

FELADATOK:

• Vodafone üzletekben meglévő és leendő ügyfeleink kiszolgálása, termékek és távközlési szolgáltatások értékesítése
• Ügyfélszolgálati ügyintézés
• A Vodafone magas hozzáadott értékű szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése
• Panaszok, reklamációk kezelése
• Szervizes ügyintézés és adminisztráció

ELVÁRÁSOK:

• Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
• Értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
• Kiváló kommunikációs készség
• Alapszintű angolnyelv-ismeret
• Ügyfél centrikus hozzáállás
• Kiemelkedő értékesítői szemlélet
• Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• A mobil kommunikációs piac és termékek ismerete előny

AMIT KÍNÁLUNK:

• Kimagasló értékesítői juttatási csomag (alapfizetés és motiváló jutalékrendszer)
• Teljes munkaidős foglalkoztatás, rugalmas beosztással
• Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Fiatalos csapat, remek hangulat

Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: 1,00Ft – 5,00Ft /hónap

Kérdések a jelentkezéshez

Ön a következő jelentkezéskor felteendő automatikus kérdéseket választotta:

Beszéli ezt a nyelvet: Angol?