Kereskedelem, értékesítés

Kaposváron eladó/recepciós munka részmunkaidőben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
2018. 02. 19. 15:44

A Manipura Bazaar & Egészségkuckó márciusi kezdéssel 1 fő részmunkaidős eladó/recepciós kollégát keres.

Feladatok:
• vásárlók tájékoztatása és kiszolgálása, pénztárgép kezelése, árufeltöltés, termékkövetés,
• recepciós feladatok ellátása az egészségkuckó vonatkozásában (vendégek fogadása, érdeklődők megfelelő tájékoztatása, előjegyzések pontos rögzítése), valamint
• a tisztaság és rend fenntartása.

Téged keresünk, ha
• szívesen foglalkozol emberekkel,
• igényes vagy a környezetedre,
• képes vagy a felelős, önálló munkavégzésre,
• precíz, pontos és udvarias vagy,
• nem dohányzol,
• érdekel a keleti kultúra,
• érdekelnek az alternatív terápiák és nem áll távol tőled a spiritualitás.

A kereskedelmi, recepciós vagy ügyfélszolgálati tapasztalat előny, de nem feltétel.

Kizárólag Kaposváriak jelentkezését várjuk!
Ha regisztrált álláskereső vagy, az nem hátrány!

Érdeklődni személyesen, február 20 és 24 között a Bazaar nyitvatartási idejében (kedd-péntek 10-18, szombat 9-13).

Manipura Bazaar & Egészségkuckó (Kaposvár, Petőfi tér 1. – Szarvas Üzletház)