Karbantartási mérnök pozícióban álláslehetőség Kaposváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
2018. 01. 19. 15:59

Karbantartási mérnök

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem
  • Kiegészítő juttatások (pl.cafeteria )
  • Kiszámítható munkarend
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Feladatok

  • Karbantartási tevékenység tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • Problémák felderítése és megoldása különböző elektronikai és mechanikai rendszerekkel
  • Fűtő-, hűtő-, szellőztető és víznyomási rendszereket felügyelése, irányítása és kezelése
  • Kapcsolatottartás a szállítókkal és a szolgáltatókkal
  • Pótalkatrész készleteket számontartja
  • Energiatakarékos lehetőségeket kutatása
  • Új gépek üzembehelyezése

Elvárások

  • Egyetemi végzettség Villamos, Gépész vagy Mechanotrikai mérnökként*
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Elektromos automata rendszerek használatában szerzett tapasztalat (PLC, Automatic Control, AC/Servo Drivers, Process Control Instumentation)
  • CNC gépek és/vagy ipari textilgyártó gépek használatában szerzett tapasztalat
  • Legalább 5 éves hasonló munkatapasztalat

Nyelvismeret: középfokú angol, a felsőfokú előny

Jelentkezés: Keressen minket a 06 70 452 9058 telefonszámon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen.