Donorvizsgáló orvos állás Kaposváron

A gyógyszeriparban 13 éve stabilan és tőkeerősen működő, rendkívül dinamikusan növekvő Plazmaszolgálat Kft. modern infrastruktúrájú kaposvári Plazma Pontjába

DONORVIZSGÁLÓ ORVOS (KAPOSVÁR)

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése
  • Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosítása

Elvárások

  • Általános orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedély
  • Szakvizsga nélküli orvosok jelentkezését is várjuk
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

Előnyök

  • Hasonló munkakörben és/vagy területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőben és részmunkaidőben mellékállásként is végezhető munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kaposvár

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott