Telepi állatgondozó munka

KAPOSTÁJ Zrt.

Állatgondozó

Munkavégzés helye: Somogy megye

2022. 09. 09.

A KAPOSTÁJ Zrt. zimányi Szarvasmarha telepére keresünk csapatunkba lendületes, önállóan dolgozni tudó, szakmailag is megbízható

                       TELEPI ÁLLATGONDOZÓ

                (Fejő, Felhajtó és Borjúgondozó)

                             munkakörökbe

kollégákat, hosszú távú munkavégzés céljából.

További információ: Németh Gyula termelésvezetőnél a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Feladatok

  • telepvezető utasítása szerint

Elvárások

  • Szereted az állatokat? Szeretsz segíteni az embereknek? Szeretnél oszlopos tagja lenni, egy évtizedek óta jól működő állattenyésztéssel foglalkozó telepnek? Ha igen, nálunk a helyed. Számítunk rád.
  • Ha rendelkezel ezekkel a tulajdonságokkal és be is tudod bizonyítani 3 hónap alatt, kérlek, keress meg minket!
  • jelentkezésnél telefonszám megadását kérjük.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos munkahely
  • Egyéb béren kívüli juttatás
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott