Vegyésztechnikus állás Kaposváron

Luckympex Kft.

Technikus

Munkavégzés helye: Kaposvár

2022. 08. 08.

A Kaposvári székhelyen működő Luckympex Kft. több, mint 25 éves szakmai múlttal rendelkezik az egyedi gépgyártás területén. Több, mint 250 munkavállalót foglalkoztat. A cég fennállása óta folyamatosan fejlődik, hosszú távú együttműködési szerződéseinek köszönhetően stabil munkalehetőséget tud biztosítani a munkavállalói számára.

Feladatok

  • termékgyártásban való közreműködés
  • vegyszerellátás biztosítása, rendelés
  • berendezések felügyelete
  • karbantartás támogatása
  • szennyvízkezelési hulladékgazdálkodás
  • mintavételek dokumentálása
  • vegyszerek előírás szerinti tárolása, felhasználása
  • munkabiztonság betartása, betartatása

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend, hétfőtől péntekig 7:00-tól 15:30-ig
  • Bónuszrendszer (jelenléti, hűség, kávéhozzájárulás)
  • Cafetéria (SZÉP kártya)
  • Útiköltség hozzájárulás (buszbérlet 86%, autó 15 Ft/km)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!