Pénzügyi és számviteli ügyintéző/könyvelő állás Kaposváron

Luckympex Kft.

Pénzügyi ügyintéző

Munkavégzés helye: Kaposvár

2022. 01. 12.

A Luckympex Kft. pénzügyi és számviteli ügyintéző/könyvelő munkakör betöltésére pályázatot hirdet.

A Luckympex Kft. több, mint 25 éves szakmai múlttal rendelkezik az egyedi gépgyártás területén.

Több, mint 250 munkavállalót foglalkoztat.

A cég fennállása óta folyamatosan fejlődik, hosszú távú együttműködési szerződéseinek köszönhetően stabil munkalehetőséget tud biztosítani a munkavállalói számára.

Feladatok

  • Könyvelési munka előkészítése
  • Számlák kontírozása, könyvelése
  • Pénzügyi adminisztráció
  • Dokumentációk kezelése

Elvárások

  • Pénzügyi és számviteli ügyintéző képesítés
  • Minimum 5 év vállalkozási területen szerzett könyvelési tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (könyvelő program, word, excel)

Előnyök

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend, hétfőtől péntekig 7:00-tól 15:30-ig
  • Hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • Bónuszrendszer (jelenléti, hűség, kávé)
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Útiköltség hozzájárulás (buszbérlet: 86 %, gépkocsi: 15 Ft/km.)
  • Fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!