Gépgyártástechnológiai technikus állás szakirányú végzettséggel rendelkezőknek Kaposváron

Luckympex Kft.
Kaposvár
2021. 10. 13.

A Luckympex Kft. több, mint 25 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik az egyedi gépgyártás területén.

A cég több, mint 250 munkavállalójával a somogyi régió egyik meghatározó fémipari vállalata.

Fennállása óta folyamatosan fejlődik, hosszú távú együttműködési szerződéseinek köszönhetően stabil munkalehetőséget tud biztosítani munkavállalói számára.

Feladatok

  • Gyártással kapcsolatos dokumentációk vezetése
  • ERP rendszer kezelése (gyártás előkészítés, technologizálás, műveletterv készítés, gyártásindítás, cikktörzs kezelés)
  • Technológiai problémák kezelése
  • Előkalkulációs folyamat támogatása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Pontos, önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Irodai Szoftverek Felhasználói szintű ismerete (MS OFFICE, AUTOCAD)

Előnyök

  • Német, angol nyelvtudás
  • SAP vagy egyéb piacvezető ERP rendszerrel szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkaviszony
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Bónuszrendszer (jelenléti, hűség, kávé)
  • útiköltség hozzájárulás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!