Férfi szakmunkásokat keresünk Kaposfőre

Nivo-Vas Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Kaposvár, Kaposfő

2021. 05. 06. 15:58

Fényképes önéletrajzot várunk.

A Nivo-Vas Kft férfi szakmunkásokat, betanított munkásokat keres medencefedés gyártásához Kaposfőre. Ha lakatos, asztalos szakmával rendelkezel vagy ezekben a szakmában van gyakorlatod, várjuk jelentkezésedet.

Feladatok

  • Cégünk fő profilja a medencefedés gyártása, összeszerelése.

Elvárások

  • szakmunkásiskolai végzettség (lakatos, asztalos),
  • ha nincs szakmád, akkor a minimum elvárásunk a 8 általános iskolai végzettség.

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarendben dolgozunk, hétfőtől péntekig. A havi munkabér mellett egyéb juttatásokat biztosítunk: cafetéria, napi egyszeri melegétkezés, munkábajárás támogatása, 13. havi juttatás.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!