Területi képviselő állás Kaposváron és környékén

EXOR Kft.

Üzletkötő, területi képviselő

Munkavégzés helye: Kaposvár

2021. 01. 30. 09:56

Több évtizedes múlttal rendelkező, műszaki termékekkel kereskedő cég, területi képviselő munkatársat keres.

Feladatok

  • folyamatos és jó minőségű kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
  • potenciális ügyfelek megkeresése, akvirálása
  • értékesítési adminisztráció elvégzése, ügyfél adatbázis figyelemmel kísérése, bővítése
  • ajánlatadási folyamatokban és tenderekben való aktív és lelkiismeretes részvétel
  • üzleti tárgyalások lefolytatása

Elvárások

  • ügyfélközpontú gondolkodás, kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • értékesítés vagy üzletkötés terén szerzett 3 év tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel)
  • önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök

  • tárgyalóképes angol nyelvismeret (írásban és szóban)
  • műszaki-gépipari termékek ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős munkaviszony, stabil céges háttérrel
  • versenyképes bért, teljesítménnyel arányos jutalékkal