Lejárt hirdetés

Betanított munkásokat keresünk Kaposfőre

Nivo-Vas Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Kaposfő

1970. 01. 01. 01:00

Nivo-Vas Kft medencefedések gyártásával foglalkozik, több mint 15 éve elismert gyártója  az európai uszodatechnikai piacnak. Pár éve a medencefedés mellett kerámia üvegszálas medencéket is gyártunk.

A NIVOPOOLS úszómedencék fejlesztése egy új irányvonal a NIVO-VAS Kft. életében.

Feladatok

  • Medencegyártás területére keresünk férfi munkatársakat. Mivel ez a munka egyedi, mi megtanítjuk.

Elvárások

  • A munkára jelentkezésnél alapvető kikötésünk az általános iskolai végzettség.
  • Precíz, megbízható, igényes munkavégzés, amelyhez a feltételeket biztosítjuk.
  • Fontos, hogy tudj csapatban dolgozni.

Előnyök

  • Előnyt jelent, ha már dolgoztál olyan munkahelyen, ahol foglalkoztál autófényezéssel vagy dolgoztál üvegszálas műgyantával.

Amit kínálunk

  • A kiszámítható havi jövedelem mellett többféle juttatást nyújtunk: cafetéria, napi egyszeri melegétkezés, munkábajárás támogatása, nemzetköziszintű egészségbiztosítás.
  • Egyműszakos munkarendben dolgozunk.

Fényképes önéletrajzot várunk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz megadása kötelező!