Pénzügy, számvitel, kontrolling

Pénzügyi asszisztens munka Kaposváron

Munkavégzés helye: Kaposvár
2020. 11. 20. 13:45

A BOS-FRUCHT Agrárszövetkezet a dél-dunántúli régió meghatározó mezőgazdasági vállalkozása. Fő profilunk a szarvasmarha tenyésztés és a növénytermesztés: mi magunk állítjuk elő azt a takarmányt, mellyel a saját tulajdonban lévő, kb 5400 egyedből álló szarvasmarha állományukat etetjük. Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatunkba keresünk pénzügyi asszisztens munkakörbe kollégát.

Téged keresünk, ha:

  • magabiztos, határozott, döntésképes és önálló munkavégzésre képes személyiség vagy
  • jól kommunikálsz szóban és írásban

Feladatok:

  • beérkező posta kezelése és kimenő posta összekészítése
  • beérkező számlák és egyéb kapcsolódó iratok iktatása, szkennelése
  • nyilvántartások készítése
  • iratok, számlák rendszerezése
  • a főkönyvelő és a könyvelők tevékenységének támogatása
  • a vállalatnál használt programok napi szintű használata a munkaköri feladatoknak megfelelően, adatrögzítés
  • kapcsolattartás a cég telephelyein dolgozókkal

Elvárások:

  • minimum középfokú gazdasági végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • családias légkör és közösségi programok
  • önálló feladatok és felelősség egy fiatalos csapat tagjaként
  • munkába járás költségtérítése a törvényi keretek között