Közgazdaság, bank, biztosítás

Ügyfélkapcsolati képviselő állás Kaposváron

Munkavégzés helye: Kaposvár
2020. 11. 05. 13:48

Magyarország legnagyobb hálózatával rendelkező biztosítója folyamatosan bővülő kaposvári csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI KÉPVISELŐ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Új ügyfelek megkeresése telefonon, online és személyesen
  • Időpontegyeztetés és tárgyalások szervezése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • A cégcsoport termékeinek értékesítése
  • Ügyféligények teljes körű kiszolgálása
  • Pénzügyi tervezés és tanácsadás
  • Folyamatokhoz tartozó adminisztratív tevékenység

Elvárások:

  • Minimum érettségi
  • Vállalkozói szemlélet, szerződéses jogviszony vállalása
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlandóság
  • Legalább 1 éves munkatapasztalat (bármely területen)

Előnyök:

  • diploma vagy MNB biztosításközvetítői tanúsítvány
  • értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egyedülálló juttatási rendszer, átlag feletti jövedelem
  • Kezdő anyagi támogatás
  • Folyamatos ingyenes képzések, mentori támogatás
  • Saját weboldal
  • Karrierépítési lehetőség akár a kezdetektől
  • Exkluzív nyereményutazások
  • Modern irodai környezet és munkaeszközök