Kereskedelem, értékesítés

Értékesítőt keresünk kaposvári munkaruházati üzletünkbe

Munkavégzés helye: Kaposvár
2020. 09. 23. 15:19

W-Protect kaposvári csapatába munkatársat keresünk értékesítő munkakörbe!

Cégünk munkaruházati és munkavédelmi termékek és eszközök forgalmazásával foglalkozik, elsősorban Somogy, illetve Baranya és Tolna megye területén. Csapatunk megerősítésre kaposvári üzletünkbe bolti értékesítő kollégát keresünk azonnali kezdéssel!

Ha van értékesítői tapasztalatod kereskedelmi területen, új kihívásokat keresel, és szereted a változatos feladatokat, küldd el nekünk önéletrajzodat!

Jelentkezési határidő: 2020.10.23.

Feladatok:

  • Üzletünk vásárlóinak szakszerű és teljeskörű kiszolgálása
  • Számlázási feladatok, pénztár kezelése
  • Áruátvétel, a termékek kihelyezése az üzletben
  • Árajánlatok készítése ügyfeleink részére
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel, beszállítóinkkal, partnereinkkel

Elvárások:

  • Legalább 1-2 éves kereskedelemben szerzett értékesítői tapasztalat (proaktív értékesítés)
  • Értékesítői szemlélet, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Belső motiváció és fejlődési vágy
  • Önállóság, megoldásközpontú hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel
  • Összetartó, vidám és nyitott kollégákból álló csapat
  • Barátságos, modern üzlet és munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk