Lejárt hirdetés

Értékesítőt keresünk kaposvári munkaruházati üzletünkbe

W-Protect Kft.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Kaposvár

1970. 01. 01. 01:00

W-Protect kaposvári csapatába munkatársat keresünk értékesítő munkakörbe!

Cégünk munkaruházati és munkavédelmi termékek és eszközök forgalmazásával foglalkozik, elsősorban Somogy, illetve Baranya és Tolna megye területén. Csapatunk megerősítésre kaposvári üzletünkbe bolti értékesítő kollégát keresünk azonnali kezdéssel!

Ha van értékesítői tapasztalatod kereskedelmi területen, új kihívásokat keresel, és szereted a változatos feladatokat, küldd el nekünk önéletrajzodat!

Jelentkezési határidő: 2020.11.30.

Feladatok

  • Vásárlóink szakszerű és teljeskörű kiszolgálása, termékeink proaktív értékesítése
  • Számlázási feladatok, pénztár kezelése
  • Áruátvétel, a termékek kihelyezése az üzletben
  • Árajánlatok készítése ügyfeleink részére
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel, beszállítóinkkal, partnereinkkel

Elvárások

  • Legalább 1-2 éves kereskedelemben szerzett értékesítői tapasztalat (proaktív értékesítés)
  • Értékesítői szemlélet, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Belső motiváció és fejlődési vágy
  • Önállóság, megoldásközpontú hozzáállás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel
  • Összetartó, vidám és nyitott kollégákból álló csapat
  • Barátságos, modern üzlet és munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!