Közgazdaság, bank, biztosítás

Ügyfélszolgálati munkatársnak álláslehetőség Kaposváron

Munkavégzés helye: Kaposvár
2020. 09. 23. 15:26

Magyarország egyik vezető és nagy múlttal rendelkező biztosítója keresi kaposvári irodájába leendő munkatársait az alábbi pozícióba:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Ügyféligények teljes körű kiszolgálása
  • Pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A cégcsoport termékeinek értékesítése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek megkeresése és tárgyalások szervezés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség érettségivel
  • Vállalkozói szemlélet, szerződéses jogviszony vállalása
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlandóság

Előnyök:

  • ha diplomád van vagy
  • ha rendelkezel MNB biztosításközvetítői tanúsítvánnyal

Amit kínálunk:

  • Egyedülálló juttatási rendszer, átlag feletti jövedelem
  • Kezdő anyagi támogatás, negyedéves bónuszok
  • Folyamatos ingyenes képzések, mentori támogatás
  • Saját weboldal
  • Karrierépítési lehetőség
  • Nyereményutazások
  • Modern irodai környezet