Irodai asszisztens állás Kaposváron

Új adminisztrációs munkatársunkat keressük kaposvári fogtechnikai laborunkba teljes munkaidős irodai asszisztens munkakörbe.
A pozíció betöltésének feltétele érettségi, adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat és rutinos számítógép kezelés. Idegen nyelv ismerete és fogászati, fogtechnikai jártasság előnyt jelent.

A feladatkör többek között számlázás, előkészítés a könyvelésnek, anyagrendelés.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldeni.

Feladatok

  • A feladatkör többek között számlázás, előkészítés a könyvelésnek, anyagrendelés.

Elvárások

  • Érettségi
  • Adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rutinos számítógép használat

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Fogtechnikai vagy fogászati területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Korrekt fizetés, korrekt elszámolás
  • Fiatalos, jó csapat
  • Stabil, megbízható jövőkép

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!