Gyártás, termelés

Gépbeállító munka Kaposváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
2020. 04. 23. 09:21

FUSETECH KFT.

A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak.

Vállalatunk, több mint 25 éves tapasztalattal rendelkezik a világszínvonalú biztosító betétek gyártásában. Kaposvári telephelyünkön 350 kollégát foglalkoztatunk.

A Fusetech Kft..  A 2018-as Év Kaposvári Munkáltatója, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító

Feladatok:

  • A gyártás előkészítése és felügyelete,
  • A gyártáshoz szükséges feltételek biztosítása: automata gépeken a termelési feladatok elvégzése,
  • Az első darab legyártása és ellenőrzése,
  • A folyamatos gyártás feltételeinek biztosítása,
  • Az operátor kollégák munkájának koordinálása és ellenőrzése,
  • Minőségi alkatrészek előállításának feltételeiről való gondoskodás,
  • A gyártott alkatrészek szállításra történő előkészítése,
  • Részvétel a leltári folyamatokban.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (technikus, műszaki, szakmunkás, gépész stb.) és/vagy ezzel egyenértékű tapasztalat,
  • Előnyt jelent: pneumatika alapszintű ismerete és gyári tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Csapatmunkában való együttműködés,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Pályakezdő és szakmailag képzett kollégák jelentkezését egyaránt várjuk!

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, betanítás, továbbképzések,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Kiemelt összegű havibér juttatás,
  • Béren kívüli juttatások: 13. havi fizetés, Cafeteria, Bónusz juttatás, bejárás támogatása,
  • Emelt összegű műszakpótlékok (már 14:00-tól jár a műszakpótlék!),
  • Téli, nyári munkaruházat és annak tisztítása.