Vendéglátás

Kaposváron gyorséttermi szakácsot keresünk azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
Fizetés: Nettó 160000 - 190000 / hónap
2020. 02. 07. 11:47

Dolgozz velünk és legyél a fiatalos csapatunk tagja. Kaposvár belvárosában, jól működő gyorsétterembe, a Florida Burger Citybe keresünk munkatársat.

Fő feladatod a tipikus gyorsételek elkésztése, és tálalása.

Ha otthon vagy a konyhában, gyorsan tanulsz, precíz, ügyes és igényes vagy a munkádban, akkor nálunk a helyed. Ha tényleg akarsz és tudsz is dolgozni, akkor jelentkezz.

Fényképes önéletrajzzal emailben a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy személyesen az üzletvezetőnél vagy az alábbi telefonszámon érdeklődhetsz: 70/772-7235

Feladatok:

  • gyorséttermi ételek előkészítése, elkészítése, tálalása
  • esetlegesen a vendégek kiszolgálása

Elvárások:

  • igényesség a munkára
  • kedvesség, talpraesettség
  • gyors munkavégzés
  • csapatszellem, taníthatóság
  • megbízhatóság, stabilitás
  • rendezettség, tisztaság

Előnyök:

  • vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • jó fizetés
  • megbízható munkahely
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • tervezhető szabadság
  • fiatalos, barátságos csapat