Bolti eladó/értékesítő álláslehetőség Kaposváron akár pályakezdőknek is

Profi Tető Kft.
Kaposvár
2019. 11. 12.

Jól kommunikálsz, és nem riadsz vissza egy eladási helyzettől sem? Még az építőanyagok világában is otthonosan mozogsz? GYERE hozzánk Értékesítőnek! Ha nincs szakismereted az építőanyagok területén, de kipróbálnád magad, MI SZÍVESEN BETANÍTUNK! Dolgozz a Profi Tető-nél és legyél egy fiatalos csapat tagja!

Izgalmas és szakmailag tartalmas munka vár, változatos igények megoldásában működhetsz közre. Értéket teremthetsz partnereink számára, javaslataiddal hosszútávú jó vásárlói döntések részese lehetsz, sőt szakértővé válhatsz az építőanyagok és azok felhasználása területén. Kiváló munkaeszközökön, valamint munkakörnyezetben dolgozhatsz. Az értékesítési csapatba kapacitásbővítés miatt keresünk egy új munkatársat.

Milyen feladataid lennének?

  • A meglévő portfóliót kell értékesíteni állandó partnereink és lakossági ügyfeleink részére.
  • Kapcsolattartási feladatokat kell ellátnod a cég legfontosabb üzleti partnereivel, így fontos szerep vár rád.
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatokat is el kell végezned.

Amit elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség (Érettségi bizonyítvány)
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Különösen MS Office)

Előnyt jelent:

  • Az értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy Német nyelvtudás
  • Építőanyagok ismerete
  • Szakirányú, vagy felsőfokú végzettség
  • Vállalatirányítási rendszerekben szerzett tapasztalat

Téged keresünk, ha:

  • Pozitív kisugárzású, sikerorientált értékesítési beállítottságú személy vagy, aki szeretne egy jó hangulatú, fiatalos csapat tagja lenni.
  • Nyitott vagy az új ismeretek befogadására és nem riadsz vissza attól, ha kommunikálnod kell a vevőkkel, vagy a meglévő partnereinkkel.
  • Megbízható, precíz és önálló munkavégzés jellemző rád.

Amire nálunk számíthatsz:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Fix heti munkaidő
  • Kiszámítható bérezés

Munkavégzés helye: Kaposvár, MÁV Teherpályaudvar
Jelentkezési határidő: folyamatos az állás betöltéséig

Az új munkatárs képzéséről professzionális szinten gondoskodunk.

Az állást PÁLYAKEZDŐ is betöltheti.

Jelentkezni fizetési igény megjelölésével, fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. Minden jelentkezőt egy héten belül értékelünk és értesítünk, nálunk nem fog állni a folyamat!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános