Szakmunka

Élelmiszeripari szakmunkás kollégát keresünk Kaposváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
2019. 09. 23. 10:40

A Fino-Food Kft. több mint egy évtizede a somogyi megyeszékhely meghatározó élelmiszeripari vállalkozása. Modern technológiával rendelkező kaposvári üzemünkben állítjuk elő kiemelkedő minőségű tejtermékeinket. Termékeink jelen vannak országosan és Európa szerte a kiskereskedelmi egységek polcain. Közel 200 fős csapatunkba keresünk kollégát SZAKMUNKÁS munkakörbe.

Feladatok:

  • ömlesztett termékek leszedése, tárolása
  • az alapanyag termelésre való előkészítése, anyagmozgatás
  • a termékek előállításához szükséges gépek ismerete, kezelése, tisztán tartása
  • tejtermékek előállítása a technológiai folyamatnak megfelelően, minőségi és mennyiségi célok figyelembe vételével
  • vállalatirányítási rendszer megismerése, mindennapi használata

Elvárások:

  • középfokú végzettség

Előny:

  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány megléte

Téged keresünk, ha:

  • szereted a kihívásokat
  • jól kommunikálsz az emberekkel
  • pontos vagy és megbízható
  • tudod vállalni a többműszakos munkarendet

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • csoportos biztosítás
  • családias légkör és közösségi programok
  • önálló feladatok és felelősség egy fiatalos csapat tagjaként
  • biztonságos munkakörnyezet
  • munkaruha
  • munkába járás költségtérítése a törvényi keretek között