Nemzetközi projektmenedzser állás kaposvári gazdaságfejlesztő cégünknél

Kaposvári gazdaságfejlesztő cégünk keres a cég nemzetközi pályázati tevékenységéért felelős munkatársat.

Munkavégzés helye: többségében Kaposváron

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet a "Jelentkezem" gombra várjuk fényképes önéletrajzodat.

Feladatok

Mik lesznek a feladataid?

  • Pályázatok előkészítése és koordinációja
  • Pályázatfigyelés

Elvárások

Milyen képességeidet tudod hasznosítani a munkavégzés során?

  • Angol nyelvtudás (tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban)
  • Kreativitás
  • Rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kezdeményezőkészség
  • Csapatmunka és önálló munkavégzés egyaránt

Előnyök

Ami előnyt jelenthet (nem kitétel):

  • Jogosítvány
  • Más nyelvek ismerete
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok
  • Támogató környezet
  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!