Kereskedelem, értékesítés

Regionális értékesítési képviselőt keresünk a W-Protecthez

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár és környéke
2019. 07. 15. 11:13

Fedezd fel a munkaruházat és a munkavédelem világát, dolgozz nálunk értékesítőként!

Ha úgy érzed, sikeres vagy az értékesítésben, új kihívásokra vágysz, és könnyen megtalálod a közös hangot az ügyfelekkel, erősítsd Te csapatunkat!

Jelentkezési határidő: 2019.08.05.

Feladatok:

  • az új ügyfelek megkeresése mellett a jelenlegi partnereink igényeinek felmérése, teljeskörű kiszolgálása
  • a W-Protect munkaruházati és munkavédelmi termékeinek értékesítése Kaposváron és környékén
  • ügyfeleinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • árajánlatok készítése, és az értékesítés során felmerülő egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • min. 1-2 éves üzletkötői/területi képviselői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • ügyfélközpontúság, kiemelkedő tárgyalási képesség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Munkaruházati és munkavédelmi eszközök ismerete, szakmai kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • teljesítménnyel arányos juttatási csomag (fix alapbér + jutalékrendszer)
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök (autó, laptop, mobiltelefon)
  • összetartó csapat, jó hangulat
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • változó, elsősorban Kaposvár és környéki munkavégzés