Fizikai, segéd, betanított munka

Jól fizető kültéri könnyű fizikai munka férfiaknak Kaposváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
Fizetés: Nettó 11000 - 0 / nap
2019. 07. 01. 11:54

Geofizikai méréshez keresünk 8-10 férfi munkást terepi, fizikai munkára.

Munkaidő 6-18-ig (12 óra)

Bejelentett munka, napi netto 11.000 Ft (plussz esetleges adókedvezmények).

Azonnali kezdés, várható befejezés: szeptember.

Munkavégzés helye: Kaposvár.

Jelentkezés egész nap:   Kovács Botond - 20/ 93 753 80

Feladatok:

  • Gyaloglás, közben szondák telepítése a földbe, majd a mérés befejeztével ezek felszedése.
  • Átlagos fizikai munka, sok gyaloglás.

Elvárások:

  • Jó állóképesség, pontos munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • Jó fizetés, bejelentett munka, védőfelszerelés.