Adminisztráció, irodai munka

Adminisztrátor pozícióban álláslehetőség Kaposváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
2019. 04. 02. 13:30

A Fino-Food Kft. több mint egy évtizede a somogyi megyeszékhely meghatározó élelmiszeripari vállalkozása. Modern technológiával rendelkező kaposvári üzemünkben állítjuk elő kiemelkedő minőségű tejtermékeinket. Termékeink jelen vannak országosan és Európa szerte a kiskereskedelmi egységek polcain.

Közel 200 fős csapatunkba keresünk kollégát ADMINISZTRÁTOR munkakörbe.

Feladatok:

  • nyilvántartások, kimutatások elkészítése
  • logisztikai területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • számítógépes ismeret

Téged keresünk, ha:

  • szereted a kihívásokat
  • jól kommunikálsz az emberekkel
  • pontos vagy és megbízható
  • tudod vállalni a többműszakos munkarendet

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • csoportos biztosítás
  • családias légkör és közösségi programok
  • önálló feladatok és felelősség egy fiatalos csapat tagjaként
  • biztonságos munkakörnyezet
  • munkaruha
  • munkába járás költségtérítése a törvényi keretek között

  • személyesen a 7400 Kaposvár, Izzó u. 9. szám alatti telephelyünkön önéletrajz leadásával vagy,
  • elektronikus formában a "Jelentkezem" gombra elküldött önéletrajzzal