Betanított, fizikai munka

Élelmiszeripari csomagoló (fizikai munka) állás Kaposváron

Munkavégzés helye: Kaposvár és környéke
Fizetés: Bruttó 1000 - 0 / óra
2019. 01. 08. 13:09

Személyes beszélgetésre várunk 2019.01.15-én kedden 9 órakor a Cukormanufaktúrában Kaposváron, az Iparos u. 4. szám alatt.

Kérünk, hogy önéletrajzot hozz magaddal: kézzel írt is jó, tartalmazza a neved, elérhetőséged, illetve munkatapasztalataid, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el előre, kinyomtatjuk neked!

2 műszakba, 8 órás munkarendbe (6-14, 14-22) keresünk csomagoló kollégákat!

Nekünk mindegy, mi a végzettséged, megmutatjuk, hogy nálunk mi a feladat és hogyan kell elvégezni. Ha tudod, de legfőképp akarod csinálni és mindig megjelensz, amikor kell, a fél év letelte után is dolgozhatunk együtt.

A próbaidő (3 hónap) után a fizetésen felül több juttatást is adunk.

Bérfizetés havonta, a bér az alapbérből (bruttó 1.000 Ft/óra) és azon felül teljesítménybérből áll.

Feladatok:

  • Feladatod lesz a csomagológép mellett a termék gyűjtőbe helyezése, lezárása, raklapra helyezése az előírások szerint. Ez férfiak esetében max 50 kg, hölgyek esetében max 20 kg emelésével járhat.

Elvárások:

  • személyes higiénia
  • pontosság
  • orvosi alkalmasság (saját üzemorvosunkhoz küldünk)

Előnyök:

  • gyártósori tapasztalat

Amit kínálunk:

  • munkaruha (viselni kötelező)
  • juttatások
  • nyugodt környezet